GRUPAJ

TRANSTUR , Türkiye'den tüm Avrupa ülkelerine, farklı ve ekonomik çözümlerle tüm sektörlere lojistik alanında en iyi hizmeti vermektedir.

LTL (Less-Than-Truckload Shipping) diğer adı ile Grupaj veya Parsiyel Operasyonlar, değişen ve globalleşen dünyada lojistik sektöründe müşterilere sunulan alternatif taşıma modellerinden birisidir. Bu modelde amaç teslimatı aynı güzergah üzerinde ve aynı bölgede bulunan tam bir araç doluluğunu sağlamayan ürünlerin maliyet avantajı yakalaması adına aynı araç içerisinde birleştirilmesidir.

Biz Transtur olarak grupaj operasyonlarımızda müşterilerimizin taşıma maliyetlerini minimuma indirme hedefi ve ilkesi ile ilerlemekteyiz ve bu doğrultuda operasyonlarımızı dizayn etmekteyiz.

Türkiye'den Avrupa'nın her yerine grupaj hizmeti sağlayan Transtur, Avrupa'nın her ülkesinde kurmayı planladığı depolarla da dağıtım ağını genişletmeyi planlamaktadır.

Lojistik hizmetlerimizde sağladığımız farklı çözümlerden biriside grupaj operasyonumuz içerisinde yer alan tedarik etme noktasından nihai alıcıya ulaşana kadar ki süreci de yönetmektir. Bu operasyonda talep edilen en uygun ürün bulunarak nihai tüketiciye ulaştırılmaktadır. Transtur, grupaj operasyonunda müşterinin süreçlerle ve prosedürlerle minimum düzeyde zaman harcayarak memnuniyetini arttırmayı hedeflemektedir.